KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9409385
nr 940 9385
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Blandteknik, Harald Wiberg (1908-1986), Sork, signerad, 13x18
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:58:18
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg